(Váhám s tím oslovením, ale "Milý čtenáři" bude asi nejlepší.... tak tedy :)


Milý čtenáři,

ano, ŠTYCH existuje.
A jaxi dozajista s úžasem zjistil, už nemá formu papírovou alébrž elektronickou. Ostatně, jak také jinak, technologický pokrok je občas příjemný.
Je to výhodnější z několika důvodů. Předně není ŠTYCH vázán na ruční práci, ušetří se papír a taky odpadají problémy s odhadem výše nákladu. ŠTYCH může být barevnější, vizuálně atraktivnější i prudce aktuální (pokud tedy nebudu příliš líný). No, a hlavně je ti dostupný kdykoli a odkukoli. S lehkým srdcem jsem opustil papírový nosič a vrhl jsem ŠTYCH, nyní už jako Ezin, na www. Se záměrem zpříjemnit ti volné chvíle a posílit tvůj pocit sounáležitosti s divadelním souborem jednoho pražského, černého a docela úspěšného dívadla.
Je doba obrazů a je doba koukání do beden. A když už tedy na obrazovce jedné z těch beden ŠTYCH čteš, pokusím se, aby si tvé oči přišly na své.
Formální změny však neznamenají odklon od původní koncepce. ŠTYCH byl a je určen jako zábavné čtení pouze pro členy divadelního souboru. Bude zase přinášet odlehčený pohled na život a hemžení v Image. Je to pohled zevnitř a je to pohled subjektivní. ŠTYCH neusiluje o objektivitu ani o pravdivost. Cenzura se nepěstuje, a tak můžeš obohatit ŠTYCH i tvým příspěvkem oleje do ohně. Stačí kliknout na nápis email a poslat mi příspěvek, názor, nebo nadšený projev radosti (s nadávkami se neobtěžuj, filtry sprostých slov mám aktivovány).
V případě, že jsi ŠTYCHem znechucen, nezbývá ti, než přestat koukat do bedny a jít dělat něco zábavnějšího. A pokud se ti ŠTYCH líbí, mám z toho radost a co nejdřív sem zase přilepím něco zajímavého ze života maňásků, tanečnic, čerňáků i drobného a vyššího úřednictva.

Přeju příjemné čtení a dobrou zábavu.


TESAŘÍK TĚ PROVÁZEJ
Klikni na brouka, ne na mě.